Věděli jste, že:

 • Se na světě recykluje méně než 10 % plastů, 12 % je spáleno a zbytek končí na skládkách a v oceánech
 • Tekuté čistící a prací prostředky jsou z 60-95 % pouze voda, a proto musí být zabaleny do zbytečných plastových obalů, kvůli kterým mají větší uhlíkovou stopu
 • Většina produktů jsou plné škodlivých chemikálií - parabenů, fosfátů, atd.

Nebyli jsme spokojení se současnými produkty na trhu, a proto jsme se rozhodli založit NoPlastik, značku čistících produktů, které jsou lepší pro nás a lepší pro naši planetu. Chceme zdravější, čistší a lepší budoucnost pro nás a naše děti.

Proč vybrat NoPlastik produkty?

Clean a non toxic ingredience

Většina pracích prostředků je plný škodlivých chemikálií. Proto jsme založili značku NoPlastik. Snažíme se zajistit, aby byly použity ty nejbezpečnější, nejčistší a nejúčinnější složky.

Bez jednorázových plastových obalů

Většina eko friendly čistících a pracích prostředků jsou zabalené v plastových obalech. Naše nejsou a nikdy nebudou.

Účinný čistící efekt

Není nic horšího než ekologický produkt, který nečistí. Proto dlouhodobě spolupracujeme s vědci a experty na tom, aby naše složení bylo, co nejúčinnější.

Úspora místa

Většina domácností mají plnou koupelna velkých pracích gelů a čistících prostředku, které zabírají spoustu místa, protože obsahují z 60-95% vodu. Naše produkty neobsahují zbytečnou vodu, a tak jsou velice lehké a skladné.

Doručeno přímo k tobě

Už se nemusíš tahat s těžkými několika litrovými pracími gely. Čistící a prací prostředky ti doručíme přímo domů. S předplatným už vůbec nemusíš myslet na to kdy je dokoupit, vše ti automaticky pošleme podle vybraného intervalu (obvykle za 1-3 měsíce).

Problém s Eko produkty

Nejčastější problémy s eko friendly produkty jsou, že nejsou tolik učinné, nefungují (papírové brčka), jsou zabaleny v plastových obalech (většina eko čistících produktů), nevonní a jsou obtížné k použití.

Naše mise je vyvíjet a vyrábět eko produkty bez kompromisů, které jsou účinné a jednoduché k použití.

Naše hodnoty

 • Zdraví

  Non toxic hypoalergenní čistící produkty

 • Rodina

  Chceme udržet naši planetu pro naše potomky

 • Radost

  Život v dnešní době je náročný a plný stresu. My chceme našim zákazníkům přinášet radost.

Přes 50 000 plastových flašek

Díky vaší podpoře jsme ve spolupráci s Plastic Bank uklidili přes 50 000 plastových flašek z pláží. Děkujeme. Vaším nákupem pomáháte čistit naši přírodu.

Malými kroky k lepší budoucnosti

Začněte s NoPlastik životním stylem již dnes. #NoPlastikLife

Nakupovat